Відгуки про компанію Good-Buy - тюль та постільна білизна
- Виктория В.
Зробила замовлення, пройшло три дні, ніхто не зателефонував. Я набрала менеджера сама. Мені відповіли, що моє замовлення відхилили, бо я не відповіла на їх телефонний дзвінок, але насправді ніхто не дзвонив. Мені запропонували зробити ще раз замовлення, що я і зробила. Після другої спроби я знову сама телефоную менеджеру і запитую про судьбу свого замовлення, мені кажуть, що зателефонують завтра і скажуть чи є товар на складі (хоч на сайті вказано, що товар в наявності) Знову ніхто не телефонує.
- Елена П.
Менеджер должен отзваниватся
- Ирина Г.
Заказ выполнен точно, чётко, вовремя. Впечатления самые лучшие. Спасибо.
- Коментар продавця
Здравствуйте, спасибо за отзыв! Очень будем рады видеть Вас в качестве нашего постоянного покупателя! Мы работаем для Вас! Очень хороший и приятный покупатель!!
С Ув. Интерне-магазин GOOD-BUY
- Коментар продавця
- Уляна С.
Ціни актуальні, весь товар був в наявності як вказано на сайті, замовлення зробила пізно ввечері,зранку вже передзвонили і в той же день відправили. Супер, я задоволена роботою магазину. Рекомендую.
- Коментар продавця
Здравствуйте, спасибо за отзыв! Очень будем рады видеть Вас в качестве нашего постоянного покупателя! Мы работаем для Вас! Очень хороший и приятный покупатель приходите еще!!
С Ув. Интерне-магазин GOOD-BUY
- Коментар продавця
- Партнер
Отправили быстро. Опять же не совсем правильно подобрали размер. Велик.
И это борцовка, а менеджер уверила, что обычная майка. - Партнер
Хорошая компания. Товар полностью соответствует описанию. Помогли с выбором размера.
Большое спасибо!- Коментар продавця
Здравствуйте, спасибо за отзыв! Очень будем рады видеть Вас в качестве нашего постоянного покупателя! Мы работаем для Вас! Очень хороший и приятный покупатель!!
С Ув. Интерне-магазин GOOD-BUY
- Коментар продавця
- Наталья Г.
Обслуживание хорошее.Товар пришел вовремя, несмотря на праздничный ажиотаж. Чего хотела не оказалось, любезно предложили подобное, сбросив фотографии изделий.
- Коментар продавця
Здравствуйте, спасибо за отзыв! Очень будем рады видеть Вас в качестве нашего постоянного покупателя! Мы работаем для Вас! Очень хороший и приятный покупатель!!
С Ув. Интерне-магазин GOOD-BUY
- Коментар продавця
- Ирина Ц.
Обслуживание хорошее. Товар качественный, упаковка подарочная.
Товар пришел вовремя. - Лидия Ф.
товар понравился,обслуживание хорошее.Товар пришел вовремя.Рекомендую
- Лина Ч.